خبرخوان RSS فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
محصولات
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
تگ محصولات
برخی از مشتریان و همکاران ما
معرفی برخی از مشتریان گروه تولیدی آجر قزاقی کیمیا کهن
آجر رستیک
آجر قزاقی کامل
آجر نما

فعالیت کوره‌های آجر و گچ دراصفهان ممنوع شد/ وجود ۶۰۰ صنعت آلاینده

منصور شیشه فروش در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه بر اساس پیش‌بینی‌های هواشناسی استان اصفهان تا پایان هفته شرایط ثابت هوا را در استان و به ویژه مناطق صنعتی و کلانشهر اصفهان را خواهیم داشت، اظهار داشت: در این شرایط و با توجه به سرد بودن هوا شاهد افزایش حجم آلاینده‌ها در این مناطق خواهیم بود.

وی با بیان اینکه میزان آلاینده‌های جوی در اصفهان توسط سازمان محیط زیست به صورت مستمر رصد می‌شود، ابراز داشت: برای مدیریت شرایط نیز جلسات کارگروه شرایط اضطرار هوای اصفهان به صورت مستمر تشکیل جلسه می‌دهد و مصوبات لازم را نیز خواهد داشت.

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه مرکز بهداشت متناسب با شرایط دستوالعمل‌های لازم را صادر خواهد کرد، ادامه داد: بر این اساس از امروز فعالیت صنایع آلاینده در استان محدود شده و سازمان صمت مسئول اجرای این طرح است.

وجود ۴۲۰ واحد صنعتی در محدوده مرکزی اصفهان
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۶۰۰ صنعت آلاینده در استان اصفهان شناسایی شده است، اضافه کرد: از این تعداد ۴۲۰ واحد صنعتی در محدوده مرکزی استان قرار دارد.

شیشه‌فروش با بیان اینکه فعالیت کوره‌های تولید گچ و آجر نیز از امروز لغو شده است، ابراز داشت: همچنین باید توجه داشت که محیط زیست تاکنون گزارشی مبنی بر استفاده از سوخت مازوت در استان اصفهان ارائه نداده است و این موضوع با جدیت در استان رصد می‌شود.

بررسی اجرای طرح زوج و فرد در اصفهان
وی در خصوص اجرای طرح زوج و فرد در هفته جاری نیز گفت: پلیس در این زمینه نظارت جدی دارد و چنانچه لزوم به اجرای این طرح باشد با نظر کارگروه شرایط اضطرار هوای اصفهان عمل می‌شود.

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه اعلام تعطیلی در اصفهان به دلیل افزایش آلاینده‌های جوی بر اساس نتایج به دست آمده از گزارشات دانشگاه علوم پزشکی و محیط زیست انجام می‌شود، ادامه داد: این گزارش به کارگروه بررسی شرایط اضطرار هوای اصفهان اعلام و بعد از آن در صورت موافقت وزارت کشور این طرح اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه عملیات خاکبرداری و سوزاندن ضایعات نیز در منطقه مرکزی استان اصفهان ممنوع اعلام شده است، اضافه کرد: در صورت بروز این تخلف توسط نیروی انتظامی و دیگر نیروهای نظارتی برخورد لازم انجام خواهد شد.

شیشه فروش گفت: در شرایط فعلی ضروری است که دورکاری در ادارات مورد توجه باشد تا شاهد کاهش تردد باشیم.


کوره های اجر پزی اصفهان

تازه ترین خبرها
محصولات
site stats